Witaj na stronie
Sali zabaw dla dzieci RiO!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców
do naszej sali zabaw na osiedlu Sikorskiego 13
w Miechowie. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 20.00 
Sobota - Niedziela 10.00 – 20.00 

Kiedy dziecko śmieje się, śmieje się cały świat

J.Korczak.

Zabawa w RIO jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne spędzenie wolnego czasu.
Serdecznie zapraszamy dzieci ( do 14 lat) do spędzania radosnych chwil w nowo powstałej sali zabaw oraz rodziców na pyszną kawkę i herbatkę. 
Na wygodnych fotelach mogą oni obserwować bawiące się dzieci i korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu lub udać się na zakupy fitness, basen, itp.

W Sali RIO panuje wspaniała atmosfera przypominająca bajkowy świat, w których spełniają się dziecięce marzenia. Dwupoziomowe , przestrzenne struktury obszaru zabawy może przyprawić o zawrót głowy. Jest to miejsce stworzone z myślą przede wszystkim o dzieciach ale również w trosce o ich opiekunów. Projektując naszą sale zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce. Wystrój lokalu sprawia, ze jest miejscem wyjątkowym dla dzieci. Dzieci czują się u nas swobodnie, wyzwalają swoje emocje i energię, które mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw w dwupoziomowej konstrukcji. W sali zabaw nie tylko przedszkolaki i dzieci wczesno-szkolne spędzają cudowne chwile. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bujaczki, chodziki, domki, mini basenik z piłeczkami odpowiedni już dla kilkumiesięcznych szkrabów. Z myślą o najstarszych - rodzicach i opiekunach lokale zostały wyposażone w bezprzewodowe łącze WIFI, w kawiarenkę pełną słodyczy oraz w profesjonalny, ekspres do kawy. Wyposażenie naszych sal zabaw posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i PPOŻ.
Nasze cele to wspaniała zabawa i bezpieczeństwo dzieci.

Sala zabaw dla dzieci RIO

Sala zabaw dla dzieci RIO to nasza propozycja spędzenia wolnego czasu dla dzieci i ich opiekunów w tropikalnym klimacie: słońce, plaża oraz naszyjniki z kwiatów i taniec hula to najpowszechniejsze skojarzenia związane z Hawajami. Chociaż nie każdy z nas może wybrać się na te rajskie wyspy, to wizyta w sali zabaw RIO, może wiernie odzwierciedlić klimat odległych lądów. W każdym momencie, gdy chcemy w nieco mniej standardowy sposób pobawić się z rodziną czy przyjaciółmi proponujemy wizytę do naszej sali zabaw. To doskonałe miejsce, gdzie nawet w środku zimy można poimprezować w gorącej atmosferze przy dźwiękach wesołej muzyki. Wystrój sali utrzymany jest w stylu hawajskim, grafika na ścianach, personel w stroju hawajskim, efektowny barek  sprawiają, że nasi Klienci czują się w RIO jak turyści w gorących tropikach.

Do góry